05.03.2011

Madame PeripetieIf you are interested in fashion/art photography you probably  have known already Madame Peripetie. This talented German artist pays her attention especially to surrealistic photography. Her photos are arranged in this way, that you are forced by them to stop and watch at them. There's a magic in them :)
Ps. Check her website, because there is so many great photos. I had a big problem to chose some of them :D
//

Jeśli kiedykolwiek zagłębialiście się w tematykę fotografii artystycznej, to z pewnością poznaliście już Madame Peripetie. Ta niezwykle utalentowana niemiecka artystka to księżniczka współczesnej fotografi surrealistycznej. NIe tylko potrafi wykonać zdjęcie dobrze jakościowo, nie tylko dobrze zaaranżować stylizację modeli, ale także przemycić w nich treść. Treść metaforyczną, jak to przecież przystało na surrealizm. Podziwiam pomysłowość :D Zawsze zastanaiwam się, skąd Ci ludzie biorą tyle dobrych pomysłow, podczas gdy ja nie mogę uporać się z wymyśleniem jednej "odjazdowej" (slang rodem z gimnazjalnej ławki:P) koncpecji. Na cokolwiek : P Nawet na pomysłowe spędzenie dzisiejszego ostatkowego wieczora:)

ps. Koniecznie odwiedźcie jej stronę! Jest tam jeszcze więcej pięknych fotografii! Sama nie potrafiłam się zdecydować, które wybrać!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz